Nagrody dodatkowe w IMP 2017

W LOTTO Indywidualnych Mistrzostwach Polski i Budimex Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet w szachach oprócz nagród finansowych zawodnicy walczyli również o nagrody dodatkowe.

Jedną z nich był ufundowany przez wspierającą od wielu lat naszą dyscyplinę firmę Dr. Irena Eris – voucher na pobyt w Spa Dr. Irena Eris dla zawodnika i zawodniczki, którzy rozegrali najładniejszą partię mistrzostw. Wśród Pań nagrodę tę otrzymała Jolanta Zawadzka za wygraną z Joanną Majdan a w turnieju open – Jacek Tomczak za pokonanie Aleksandra Miśty. Poza tym firma dr. Irena Eris ufundowała dla wszystkich zawodników zestawy kosmetyków.

od lewej: Dr. Irena Eris, Jolanta Zawadzka, Jacek Tomczak, Włodzimierz Schmidt

Panie walczyły o jeszcze jedną nagrodę specjalną – dla zawodniczki, która uzyskała największy przyrost rankingowy – puchar tzw. Kryształowy Ranking. Nagrodę tę ufundowała i wręczyła osobiście podczas ceremonii zakończenia pierwsza polska arcymistrzyni p. Hanna Ereńska-Barlo. Kryształowy ranking w BUDIMEX Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet w Szachach zdobyła Anna Kantane.

p. Hanna Ereńska-Barlo i Anna Kantane